Nabídka již není aktivní.

Mrkni na 11 volných nabídek z lokality Ostrava >>

Editor krátkých videí na sociální sítě (možnost práce z domu)

Hledáme talentované editory krátkých videí, kteří se chtějí podílet na tvorbě poutavých videí pro sociální sítě.

Co hledáme?
Máte oko pro detail, smysl pro rytmus a dokážete vytvořit zajímavá a srozumitelná videa z různých záběrů? Pak byste mohl být právě ten, koho hledáme!

Náplň práce
Střih a úprava 30-60 sekundových videí pro různé sociální sítě (Tiktok, Ig, Fb)
Práce s grafikou, texty, zvukem a hudbou
Dodržování firemního stylu a požadavků klientů
Dodržování termínů a schopnost pracovat na více projektech současně

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Základní zkušenosti s editací videí
Znalost a zkušenosti s některým z video-editačních programů (Adobe Premiere, Capcut, apod.)
Schopnost dodržovat termíny a pracovat pod tlakem
Tvorba podle scénáře a schopnost přizpůsobit se různým stylovým požadavkům
Dobrá komunikace a spolupráce s týmem
Jste-li nadšeni pro tvorbu videí a chcete se připojit k našemu mladému týmu, zašlete nám svůj životopis a případné portfolio (pokud máte) na e-mail.

Za jedno 30-60 sekundové video nabízíme 60,-. Odhadovaná doba práce na jednom videu je cca 20 minut.
Nabízíme flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova.
Výplatu týdně/měsíčně za odvedenou práci.

Mzda:50 - 60 Kč/Úkol
Počet míst:2
Vhodné i pro:MD, Absolventi, i od 15 let

Lokalita:Ostrava