Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 3 volných nabídek z lokality Hradec Králové >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Hledáme lektora/ku kroužků na rok 2024/2025

více o nabídce >>

Hledáme šikovného lektora/šikovnou lektorku na vedení těchto kroužků:
1. Volejbal - jednalo by se o vedení kroužku volejbal pro dospělé a minivolejbal pro naše dětičky. Rádi bychom, aby se jednalo o osobu, která sama volejbal hraje nebo ví a zná správné techniky.
2. Přežití v přírodě - vedení toho kroužku se může ujmout osoba, která má kladný vztah ke sportu, posilování, zdravé stravě a zároveň k přírodě, kde bude děti učit přežít.
3. Španělština - jednalo by se o sobu, která umí španělsky, je schopná to předat dětem a bude je to učit zábavnou formou.
4. Malý fotograf - tento kroužek spočívá v tom, aby se v dětech vyvíjel jejich talent a smysl pro detail. Osoba, která povede by měla vědět a umět zacházet s fotoaparátem a zároveň uměla v počítači následné fotky upravit.
5. 3D tisk a programování - na tomto kroužku se děti budou učit pracovat s 3D tiskárnou a programovat na počítači. Osoba by měla tyto dovednosti ovládat.
6. Ruční práce - vedení tohoto kroužku spočívá v tom, že osoba by měla mít kladný vztah k umění, ručním pracím a hlavně následném úklidu.
7. Keramika - rádi bychom, kdyby tento kroužek vedla osoba, která již s keramickou hlínou pracovala a ovládá techniky, jak s ní správně pracovat.

Náš lektor/naše lektorka by měla mít buď pedagogické minimum nebo pedagogické vzdělání (maturitní/vysokoškolské), čistý trestný rejstřík (prosíme zaslat přílohou s životopisem), pohybovat se v oboru (jak už vystudování, kurzem nebo jako koníček) a být starší 18 let.

A hlavně kladný vztah k dětem, příjemné vystupování, silnou autoritu a dobrou náladu :)

Jako volnočasová organizace DDM Nová Generace nabízíme skvělý kolektiv kolegů, plno zábavy a šťastné tváře našich dětiček.


Nástup:16.09.2024 - 30.06.2025
Mzda:200 - 300 Kč/hod.
Počet míst:7
Vhodné i pro:Absolventi

Lokalita:Hradec Králové
ID inzerátu: 4615041     Vloženo: 11.06.2024
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí