Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek
Nabídka již není aktivní

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

Lektor německého jazyka

více o nabídce >>

Přidej se do týmu lektorů Jazykové školy Talk-E!
Náš tým právě hledá lektory německého. Připoj se k našemu kolektivu mladých a zkušených učitelů. Tvým zázemím budou moderně vybavené prostory v centru Uherského Hradiště a příjemné pracovní prostředí doplněné mnoha benefity.
Proč učit právě u nás?
Pro koho je pozice určena?
Práce je vhodná pro ty, kteří si chtějí přivydělat při svém zaměstnání, pro studenty vysokých škol či rodiče na mateřské, popřípadě rodičovské. Je ideální příležitostí ale také pro ty, kteří to s učením na soukromé jazykové škole myslí do budoucna vážně a uvažovali by o zaměstnání v naší škole v dalších měsících nastálo.

Chceme především výbornou znalost jazyka, a to minimálně na úrovni B2+ až C1. Výuka u nás vyžaduje také pracovní flexibilitu. Lektor pak povede buď individuální hodiny, nebo malou skupinu o maximálním počtu šesti lidí. Samozřejmostí je pak přátelský, trpělivý a chápavý přístup k našim studentům a jejich požadavkům.

Nabízíme možnost kariérního i osobního růstu, navštěvujeme konference a dbáme na vzdělávání našich lektorů. Poskytneme ti moderní zázemí a metodickou podporu pro tvé kurzy. Můžeš využít pružnou pracovní dobu, zkusit si výuku s nejmodernějšími technologiemi a navázat s námi i dlouhodobou spolupráci. Pořádáme také pravidelně učitelské setkání, na nichž utužujeme kolektiv.

Mzda:200 - 250 Kč/hod.
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi, MD, OSVČ, OZP

Zadavatel:Vojtěch Trubačík
Lokalita:Uherské Hradiště
ID inzerátu: 3550143
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Horní Jasenka 161
755 01 Vsetín
© Copyright 2020
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí