Fajn Brigády

„Od první brigády k práci snů"

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Brigádníci do občerstvení - grilář a obsluha kiosku

Malé občerstvení s venkovním grilem, které se nachází u cyklostezky Klecanky ...

ODPOVĚDĚT >>

Hledáme dva brigádníky do venkovního občerstvení na cyklostezce Praha-Troja-Klecánky. Nabízíme dvě pozice: obsluha kiosku (čepování piva, příprava nealkoholických nápojů) a grilář (grilování vepřové krkovice, klobás, kuřecích prsíček). Práce probíhá převážně o víkendech a vybraných dnech v týdnu dle domluvy.

Nacházíme se v Klecánkách u Prahy s dobrým spojením příměstským autobusem z Kobylis. Vše potřebné Vás naučíme, ale uvítáme předchozí zkušenosti. Parkování je zajištěno.

Zájem o práci v gastronomii, spolehlivost a ochotu učit se nové věci. Předchozí zkušenosti s obsluhou nebo grilováním výhodou, ale ne podmínkou.
Slušné vystupování

Hodinovou mzdu od 170 Kč dle zkušeností, práci převážně o víkendech, zajištěné parkování a příjemné pracovní prostředí na cyklostezce.


pracoviště:Klecany, Povltavská 47, Klecany
Nástup:Dle domluvy
Mzda:170 - 250 Kč/hod.
Počet míst:2

Firma:Tereza Horváthová
Zadavatel:Tereza Horvathova
Lokalita: Klecany
Zavolat: Zobrazit kontakt
ID inzerátu: 6319245     Vloženo: 04.05.2026
ODPOVĚDĚT >>
Provozovatel portálu
Fajn skupina pracovních portálů s.r.o.

Janová 216 
755 01


755 01
© Copyright 2026
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí