Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Litoměřice >>

Zásahová jednotka - práce na HPP/DPP - mzda 125 Kč/h

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:
• Zásahová, patrolovací a kontrolní činnost v rámci průmyslového areálu
• Obsluha bezpečnostních technologií (EPS, SHZ, PZTS) a prověřování poplachů
• Prvotní zásah při mimořádných událostech
• Komunikace se zaměstnanci klienta
• Řízení služebního vozidla

Požadavky:
• Fyzická zdatnost
• ŘP sk. B – PODMÍNKOU
• Trestní bezúhonnost
• Zkušenosti v oboru ostrahy / požární ochrany - výhodou

Nabízíme:
• Mzdu 125 Kč/h (HPP/DPP)
• Práci v režimu 12h směn (2 denní – 2 noční – 4 dny volno)
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Zvýhodněné volání O2
• Příspěvek na stravování
• MultiSport kartu
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost týdenních výplat
• Výroční odměny

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Mzda:125 Kč/hod.
Počet míst:3

Lokalita:Štětí