Nabídka již není aktivní.

Mrkni na 16 volných nabídek z lokality Praha 10 >>

Práce ve vysoce zabezpečeném objektu (M/Ž)

více o nabídce >>

Náplň práce:
• Obsluha kamerového systému
• Kontrola vstupu do objektu pomocí detekčního rámu a bezpečnostního rentgenu
• Práce s detektorem výbušnin
• Pochůzková činnost uvnitř objektu i jeho okolí
• Pravidelný trénink interních emergency procedur
• Detekce hrozícího nebezpečí v okolí objektu
• Komunikace přes RDTS (radiostanici / vysílačku) s operačním centrem
• Reporting veliteli směny

Požadavky:
• Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitou
• Trestní bezúhonnost
• Certifikát strážného – možné doplnit u naší společnosti
• AJ – výhodou
• Praxe v oblasti bezpečnosti – výhodou

Nabízíme:
• Nástupní mzdu 155 Kč/h na HPP/DPP
• 165 Kč/h po zkušební době, do roka 180 Kč/h a tím to ovšem nekončí!
• Nadstandartní školení vedené profesionály
• Pracovní poměr na dobu neurčitou, nebo možnost dlouhodobé brigádní spolupráce
• Možnost startu kariéry ve velmi specifickém prostředí
• Práce ve stabilním směnném provozu
• Benefity – MultiSport karta, výroční odměny, Happy Days, příspěvek na stravování
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
• Pomoc při zajištění ubytování

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Mzda:155 Kč/hod.
Počet míst:3
Vhodné i pro:Absolventi

Lokalita:Praha 10