Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 7 volných nabídek z lokality Praha 5 >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Recepční na Estetické klinice

více o nabídce >>

Naše klinika se specializuje na neinvazivní metody s maximálními výsledky. Klientům poskytujeme služby v oblasti hubnutí, modelace postavy, zpevnění pokožky i těla, léčby celulitidy, formování kontur či celkové regenerace.

Do našeho kolektivu hledáme kolegu/kolegyni na pozici recepční.

Hlavní náplní práce je aktivní komunikace s klienty salonu (nabídka občerstvení, odložení kabátu....) Dále je třeba zapisovat docházku zaměstnanců, objednávat klienty telefonicky i osobně do rezervační knihy. Recepce je také odpovědná za pokladnu a za to, že se vyřídí každý příchozí hovor a email. V neposlední řadě je třeba dbát na vzhled recepce .

Příjemný a upravený vzhled, komunikativnost, pro-klientský přístup. Alespoň základní znalost anglického jazyka a práce na PC. Praxe na obdobné pozici, nebo znalost kosmetiky výhodou.

Příjemný mladý kolektiv, sídlo v centru Prahy s dobrou dopravní dostupností (nedaleko metra Anděl) krásné pracovní prostředí, firemní benefity (ošetření a produkty zdarma, či za sníženou cenu) Firemní akce, teambuildingy a také provize za předplatby ošetření a prodej kosmetiky.


Mzda:170 - 220 Kč/hod.
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi, MD, OSVČ

Lokalita:Praha 5
ID inzerátu: 4334352     Vloženo: 18.03.2023
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí