Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Mrkni na 1 volných nabídek z lokality Zahraničí - ostatní >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Animátor v zahraničí - léto 2023

více o nabídce >>

Vycestuj do zahraničí a prožij nejlepší LÉTO tvého života jako ANIMÁTOR!

V AnimationPoint hledáme animační posily od začátku letní sezóny 2023 - tzn. s možností vycestování od 1.4. Ve spolupráci s našimi partnery Ti nabízíme možnost vycestovat do zemí jako Řecko, Španělsko, Itálie, Bulharsko, Turecko, Tunisko, Egypt nebo Kypr.

Pokud nechceš do zahraničí, máme pro Tebe pozice také v Česku, a to celoročně!

CHCEŠ SE PŘIHLÁSIT?

Pecka! Pokud se v animátorství fakt vidíš, nejlepší možností je vyplnit rychlý registrační formulář na webu AnimationPoint.

Ještě než se přihlásíš, tak ti doporučujeme se proklikat přes náš web a to především na stránku “O práci animátora”. Nebo klidně dej do Googlu “Co dělá animátor volného času”. Máme také (snad) hezký Facebook, Instagram nebo YouTube… A jo, nahráváme také animační podcasty, které najdeš například na Spotify. Tam všude najdeš mraky informací o animátorství a AnimationPoint

JAK PROBÍHÁ VÝBĚR ANIMÁTORŮ?

Všechny kandidáty budeme telefonicky kontaktovat. Zavolá Ti Markét, nebo Viktor a budou Ti tykat. Jsme přece animátoři :)
Pokud bude první telefonát OK, dostaneš pozvánku na náš casting.
Castingy probíhají před létem 2023 kombinací online a “živé části”.
V případě úspěchu Ti už nic nestojí v cestě za nezapomenutelnou letní sezónou 2023!

Před vycestováním je nutné absolvovat také naše víkendové školení animátorů. Vycestovat bez školení je tak trochu sebevražda. Komplet info nejen o školení najdeš na webu AnimationPoint. Absolvování školení je Tvůj jediný náklad.

Tak co, jdeš do toho s AnimationPoint?

Těšíme se na Tebe!

CIZÍ JAZYK. Mluvíš anglicky. Nemusí to být mega super, ale hlavně se musíš chtít zlepšovat. Práce v zahraničí bez angličtiny – to prostě nejde. Pokud mluvíš dalším jazykem jako němčina, ruština nebo francouzština, máš obrovskoooou výhodu.

MÁŠ MINIMÁLNĚ 18. Jo, plnoletost je základním předpokladem. Pokud máš 16 nebo 17, nevadí. Budeme tady také za rok nebo za dva. Klidně se nám ozvi, rádi s tebou budeme v kontaktu. A co horní věková hranice? Ta není dána, ale nejstarší animátor, který pro nás pracoval měl 35.

MÁŠ V LÉTĚ TROCHU VÍCE ČASU. V tuto chvíli požadujeme od animátorů minimálně 2 - 3 měsíce. Ideálním animačním termínem je právě již zmíněný začátek dubna. Klidně je ale možnost pracovat také delší dobu. Ve zkratce platí, čím delší je Tvoje časová dostupnost, tím máš více šancí k vycestování.

VZTAH ALESPOŇ K NĚČEMU ANIMAČNÍMU. Děti, sport, fitness, tanec, hudba. To všechno mohou být oblasti práce animátora. Bylo by fajn, aby animátor měl vztah alespoň k něčemu.

CÍTÍŠ SE ANIMÁTOREM! Energičnost, komunikativnost, organizační schopnosti.. a tak bychom mohli pokračovat. Jednoduše hledáme animátory! :)

NEZAPOMENUTELNÉ LÉTO 2023! Animátorství je bezva práce! Čeká Tě hodně zážitků, noví přátelé z celého světa, zlepšení jazyků, ale především obrovské množství zkušeností.

PRÁCE V ZAHRANIČÍ. V rámci Evropy Řecko, Španělsko nebo Bulharsko. Možná Tě ale lákají vzdálenější destinace jako Turecko, Egypt nebo Tunisko? Pokud nemůžeš nebo nechceš do zahraničí, pozice máme také v Česku.

PENÍZE. Animátor bez zkušeností dostane 600 € resp. 16 000 Kč. Pokud máš zkušenosti, je to určitě více. Zdá se ti to málo? Počkej…

UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ. Nemusíš se o nic starat. Ubytování je zabezpečeno, počítej ale se spolubydlícím. A co strava? Většina hotelů dává animátorům možnost stravovat se přímo v hotelové restauraci. A to chceš!

LETENKA. Je také hrazená! Cestovní náklady tě tak vůbec nemusí trápit. Dopravíme tě až před hotel.

POJIŠTĚNÍ. V závislosti na našem partnerovi máš hrazené buď sociální a zdravotní pojištění, nebo cestovní zdravotní pojištění.

1 DEN VOLNA. To nezní špatně, že ne? Představ si, že jsi v destinaci 4 měsíce. To stihneš cca 16 – 18 dní volna. Procestuješ ostrov, poznáš nové pláže, zažiješ boat party. Možností, jak si užít day off je hodně. A bude to stát za to!


Mzda:500 - 700 EUR/měs.
Počet míst:20 a více
Úroveň jazyku:Angličtina - Mírně pokročilý

Lokalita:Zahraničí - ostatní
ID inzerátu: 4366717     Vloženo: 27.03.2023
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí