Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA

Časté dotazy brigádníků

 

 

ODPOVĚĎ NA BRIGÁDU

 

Jak mám odpovědět na nabídku brigády?

 

1) Emailem:

Brigády k nám vkládají externí firmy či soukromé osoby. Proto je vždy nutné kontaktovat přímo zadavatele brigády. To provedeš kliknutím na tlačítko "ODPOVĚDĚT" pod detailem nabídky brigády a vyplněním kontaktního formuláře. Tvá zpráva se ihned odešle zadavateli brigády na email. 

 

2) Telefonem:

Telefonicky je možné odpovědět pouze v případě, kdy zadavatel brigády uvede k nabídce své telefonní číslo. To najdeš po rozkliknutí odkazu "zobrazit telefon" v rámečku pod textem nabídky. Pokud zde telefon uveden není, lze odpovědět pouze přes tlačíko "ODPOVĚDĚT" (viz výše).

 

 

Jak mám nejlépe odpovídat na nabídky?

V odpovědi je vhodné se představit, uvést, na kterou pozici reaguješ, zkušenosti s podobnými brigádami, přiložit životopis. Na brigádu většinou odpovídá více zájemců, takže se inzerenti často rozhodují právě na základě výše uvedených informací.

 

 

Reagoval/a jsem na inzerát, ale nikdo mi neodpověděl.

Inzerenti mají na své nabídky hodně odpovědí. Může se proto stát, že již vybrali jiného uchazeče, a proto Tě nekontaktovali. Tvá odpověď je ale vždy úspěšně odeslána inzerentům na email. Zda Tě kontaktují zpět či nikoli už záleží pouze na daném inzerentovi.

 

 

ZASÍLÁNÍ NABÍDEK NA EMAIL

 

Jak se mohu přihlásit k odběru nabídek brigád zdarma na email?

Nastavení zasílání nabídek brigád je > zde <. Vyplň potřebné údaje a dále postupuj dle informací, které Ti budou zaslány na email.

 

 

Zasílání nabídek brigád mám vytvořené, nechodí mi ale žádné nabídky.

1. Neklikl/a jsi v úvodním emailu na potvrzující odkaz = účet nemáš aktivní.
2. V dané lokalitě není aktuálně nová brigáda (brigády se nemusí posílat vždy denně, záleží na nabídce; jakmile se nová brigáda objeví, pošleme Ti ji na email). V tomto případě si uprav nastavení viz níže, aby Ti chodilo více nabídek.

 

Pokud máš email na Seznamu, zkontroluj si také, zda Ti nabídky nechodí do spamu či do složky "Hromadné".

 

 

Chci upravit nastavení zasílání.

V každém emailu s nabídkou brigád je odkaz "upravit nastavení". Po jeho rozkliknutí jsi přesměrován/a do svého účtu, ve kterém si můžeš zadané údaje upravit. Doporučujeme zvolit více druhů nabídek (kromě brigád dále i brigády v zahraničí, částečný úvazek nebo práci pro absolventy) a přidat více kategorií brigád (manuální, administrativní, obchod a služby). Hodně také pomůže, pokud si zrušíš město, a necháš si posílat nabídky z celého okresu. Pokud Ti email s nabídkou brigád ještě nepřišel, tak prosím přejdi > zde <.

 

Pokud máš email na Seznamu, zkontroluj si také, zda Ti nabídky nechodí do spamu či do složky "Hromadné". (více info >>)

 

 

Chci zrušit nebo pozastavit zasílání nabídek brigád

V každém emailu s nabídkou brigád je nahoře v hlavičce, i dole v modrém bloku, odkaz "zrušit zasílání" a "pozastavit zasílání" - kliknutím na tento odkaz zasílání zrušíš nebo pozastavíš.

 

 

 

Nepište nám prosím dotazy na otázky, které jsou zde zodpovězené - vzhledem k velkému množství emailů na ně nemůžeme reagovat. POUZE v případě, že máte nějaký jiný dotaz (který zde není zodpovězen), kontaktujte nás výhradně na emailu info@fajn-brigady.cz. Děkujeme. Fajn brigády

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2024
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí