Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
<< Zpět

Šťastný Tučňák s.r.o.

logo firmy: Šťastný Tučňák s.r.o.

Popis firmy

Život každého z nás je tak velkolepý a nevyzpytatelný, že příběh každého jedince by vydal minimálně na jeden bestseller. Jedním z těchto lidí z davu jsem i já a můj životní osud. Po letech působení na různých pozicích v různých zemích Evropy jsem se rozhodl vrátit k rodinné tradici našeho táty - k výrobě

a prodeji řemeslné zmrzliny. Možná se to pro někoho bude zdát jako krok do neznáma v porovnání

s tím, co jsem poslední roky dělal – informační technologie, ale není tomu tak.

Se zmrzlinou jsem já i moji sourozenci, jakožto děti zmrzlináře, vyrůstali. Náš táta sa začal věnovat výrobě zmrzliny v roce 1972 v Košicích a nadšení pro ni mu vydrželo téměř 20 let. Po této spoustě uplynulých let se rozhodl z řemeslné výroby stáhnout a to i kvůli zdravotním potížím. Věřte mi, že za dob komunismu v Československu to pro nás nebylo vždy jednoduché.

Ale receptura a zkušenosti zůstaly pořád v rodině a dřímaly až doposud. Půvab a kouzlo života zmrzlináře v nás nesmazatelně zůstaly.
Po našem tátovi nám zůstalo hodně vzpomínek, ale taky know-how řemeslné zmrzliny, která se vyrábí z přírodních produktů kde nenajdete žádné éčka, umělotiny a podobné nesmysly. Vyrábíme poctivou domáci zmrzlinu, jejíž hlavním základem je plnotučné mléko. I kdyby trakaře z nebe padaly, z naší kvality neustoupíme a záleží nám, aby Vám chutnalo.

Aby návšteva u nás stála za to - jinak to prostě nemá smysl. A odkud pochází název zmrzlinárny? Pro inspiraci jsem zašel za svými dětmi. Malé děti jsou čisté bytosti a jsou skvělé, prostě z nich vyšlo:

šťastný tučňák ! :-)

Adresa firmy

IČO09637281
WEBhttp://www.stastnytucnak.cz

Aktuální brigády

Firma nyní nemá žádné volné pozice. Zkuste to prosím znovu za pár dní.

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí