Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
<< Zpět

Superzajezdy.cz s.r.o.

logo firmy: Superzajezdy.cz s.r.o.

Popis firmy

Cestovní kancelář a agentura SUPERZAJEZDY.CZ je jedním z předních prodejců zájezdů. Superzajezdy.cz s.r.o. je moderní a dynamicky se rozvíjející společnost. Na trhu působíme již více než 20 let a máme rádi neformální přátelské prostředí.

Kanceláře a prodejnu máme v Praze 3 na Floře (ul. Chrudimská), pár kroků od metra. Zajišťujeme kompletní služby - prodej zájezdů od stovek českých, německých, rakouských, slovenských i polských cestovních kanceláří, dále prodej doplňkových služeb (letenek, samostatného ubytování, pojištění, pronájem aut po celém světě). V neposlední řadě vytváříme individuální pobytové i poznávací zájezdy na přání.

Děláme to, co nás baví. Cestujeme po světě a pomáháme klientům plnit jejich sny a přání. Přidejte se k nám a splňte si i Váš sen. Jsme jedním z předních prodejců zájezdů v ČR. Objednávek od klientů máme více, než stačíme zpracovat. Stále rosteme. A proto hledáme i Vás. Staňte se součástí našeho týmu talentovaných a pracovitých lidí v moderní a dynamicky se rozvíjející společnosti.

Adresa firmy

IČO24316113
WEBhttp://www.superzajezdy.cz

Aktuální brigády

Firma nyní nemá žádné volné pozice. Zkuste to prosím znovu za pár dní.

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí