Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
<< Zpět

Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o.

logo firmy: Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o.

Popis firmy

Nádherná hotelová zahrada s jezírky, klasické wellness a také unikátní wellness atrakce Thermal Park a Tropic
Hotel Ondrášův dvůr se nachází v samém srdci Beskyd nedaleko obce Bílá-Mezivodí. Resort je obklopen lesy a disponuje nádhernou zahradou. Naleznete zde jak hlavní hotelovou budovu, tak několik vil s pokoji nebo apartmány. Kromě wellness zóny resort disponuje také jedinečným Thermal Parkem, kde se můžete ponořit do kádí s teplou vodou a užívat si výhledu do okolí se skleničkou v ruce. V areálu se nachází dvě přírodních jezera – jedno s filtrovanou a sluncem vyhřívanou vodou, druhé slouží k pozorování ryb. Zárukou pro deštivé dny se stane wellness odpočívárna Tropic i krytý vyhřívaný bazén. Pro firmy nově k dispozici nová kongresová hala pro pořádání školení a jiných akcí.

Koncepce adults-only
Od 1.11.2018 byla zavedena nová koncepce v hotelu Ondrášův dvůr**** s přívlastkem adults-only (pouze pro dospělé). Našimi službami se tak specializujeme na dospělého klienta a proto poskytujeme pobyty pouze osobám starším 15-ti let. Snažíme se o to, aby si naši hosté naplno vychutnali vytoužený nerušený oddych a ticho celého resortu.

Z toho důvodu jsme ideálním místem pro romantické víkendy, svatební cesty, wellness pobyty a firemní akce. Naši hosté, kteří chtějí do Beskyd cestovat s dětmi ale mohou zůstat klidní. Klientům s dětmi do 15 let doporučujeme ubytování v našem dalším hotelu v rámci Beskydy Resort – horském hotelu Martiňák***, který je od hotelu Ondrášův dvůr vzdálen pouze 13 Km a je skvělým místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Naše koncepce adult-only je alternativou tak přirozenou, jako jsou hotely pro rodiny s dětmi, pro seniory apod., které se orientují na vybranou skupinu právě svými poskytovanými službami.

Adresa firmy

IČO26873401
WEBhttp://www.hotelondrasuvdvur.cz

Aktuální brigády

Firma nyní nemá žádné volné pozice. Zkuste to prosím znovu za pár dní.

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí