Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
<< Zpět

MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

logo firmy: MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Popis firmy

MAN je značka s vysokým kreditem. Mezi řidiči, majiteli, provozovateli či zákazníky, stejně jako mezi ostatními účastníky silničního provozu obecně, a podnikateli v silniční dopravě speciálně, je známa svojí seriózností a vysokým standardem kvality výrobků a poskytovaných služeb. Takové charakteristiky bylo dosaženo nejen důsledným prosazování dlouhodobě vyzkoušených a vyzrálých konstrukčních řešení nákladních vozidel s vysoce efektivním provozem, ale též udržováním vysokého standardu znalostí a pracovních dovedností zaměstnanců.

Dnes, jako i dříve, je značka MAN synonymem spolehlivosti, efektivity a komfortu. Za dobu své existence přivedla na svět celou řadu originálních konstrukčních řešení, která ulehčují život nejen operátorům dopravních společností, ale především, těm nejdůležitějším – řidičům.
V současné době doplňujeme naše řady a hledáme do svého týmu kolegu, který je nadšencem velkých vozů a nebojí se jejich oprav. Pozice je vhodná jak pro zkušené mechaniky, tak i pro absolventy nebo uchazeče z příbuzných oborů. Pokud Vás auta baví a chcete se v této oblasti zlepšovat, rádi Vás přivítáme v našich řadách.

Adresa firmy

IČO46965904
WEBhttp://www.mantruckandbus.cz/

Aktuální brigády

Firma nyní nemá žádné volné pozice. Zkuste to prosím znovu za pár dní.

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí