Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů”

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
<< Zpět

LCC domácí péče, s.r.o.

logo firmy: LCC domácí péče, s.r.o.

Popis firmy

Posláním organizace poskytující pečovatelskou službu, osobní asistenci a sociální poradenství pro Kutnohorsko je umožnit osobám se zdravotním postižením, chronicky nemocným a seniorům žít plnohodnotný život v prostředí, na které jsou zvyklí.

Uživatelům poskytujeme sociální služby přímo v jejich přirozeném prostředí, odborné sociální poradenství, osobní asistenci a pečovatelskou službu. Pomáháme jim tak zachovat jejich důstojnost a nezávislost v jejich přirozeném prostředí. Odborné sociální poradenství a další navazující služby poskytujeme také v našich poradnách pro osoby se zdravotním postižením, chronicky nemocným a seniory.

Společně s uživateli usilujeme o dosažení maximální kvality jejich života a začlenění do běžného života společnosti v regionu. Aktivně podporujeme samostatnost a nezávislost uživatelů, a respektujeme tak jejich individualitu, lidskou důstojnost a občanská práva.

Pečovatelskou službu, osobní asistenci a odborné sociální poradenství poskytujeme osobám se zdravotním postižením, chronicky nemocným od 3 let a seniorům bez omezení věku na celém území Kutnohorska dle možnosti kapacit organizace.

Cíle
Podpora nezávislosti a soběstačnosti klientů
Zlepšení kvality života
Ochrana před sociální exkluzí
Ochrana a pomoc při řešení sociálních událostí
Prohlubování informovanosti cílových skupin v rámci sociální aktivizace cílových skupin
Podpora a ochrana osob pečujících o osobu blízkou před sociální exkluzí
Poskytování odborného sociálního poradenství pečujícím osobám
Podpora jejich fyzické a psychické funkce, které vedou k pocitu bezpečí a jistoty, a ovlivňují tak kvalitu života a zdraví osob

Adresa firmy

IČO27628418

Aktuální brigády

Firma nyní nemá žádné volné pozice. Zkuste to prosím znovu za pár dní.

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2022
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí