Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
<< Zpět

SPENADO Consulting s.r.o.

Popis firmy

SPENADO Consulting s.r.o. je dynamickou a flexibilní společností, která se pohybuje v oblasti poradenství a konzultačních činností. Za dobu působení na trhu disponuje širokým know-how a zkušenostmi v oblasti Evropské unie, managementu, lidských zdrojů a vzdělávání.

Vizí společnosti SPENADO Consulting s. r. o. je být vysoce profesionální konzultační firmou, jež bude spolehlivým partnerem pro své klienty. Filozofie práce je poté postavena na základních hodnotách, jež se v současné době na trhu pomalu vytrácejí - naslouchat potřebám klienta, zohledňovat potřeby klienta, poskytovat individuální přístup a řešení na míru, seznamovat klienta s komplexními fakty. Základní myšlenkou není pouze klientovi poskytnout službu, ale zajistit, aby tato služba byla v souladu s jeho strategickými záměry a navazovala na dlouhodobé cíle.

I když je SPENADO Consulting s. r. o. ryze českou společností, žádným způsobem to neomezuje její působení na evropské úrovni. Široké portfolio prověřených zahraničních partnerů umožňuje nejen propojovat firmy různého zaměření a napomáhat tak vytváření nových obchodních vazeb, ale také zajišťuje možnost transferu inovativních metod a systémů ze zahraničí a sledování aktuálních trendů.

SPENADO Consulting s. r. o. není společností založenou na superlativech, ale zejména na výsledcích. Splňuje veškeré základní požadavky klientů, a to flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, odbornost. Tyto prvky se zde skrývají pod dvěmi slovy „proklientský přístup". Naši specialisté a spolupracovníci jednají v souladu se základními etickými pravidly, čímž dochází primárně k ochraně zájmů klienta.

Adresa firmy

IČO28652207

Aktuální brigády

Firma nyní nemá žádné volné pozice. Zkuste to prosím znovu za pár dní.

Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí