Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Zlín >>

Elektrikář pro elektroinstalace Loxone až 50000Kč/měs + 13. plat a benefity

Máte chuť se vzdělávat? Posunout své znalosti z elektrotechniky o kus dál? Být u zrodu moderních instalací, nových technologií a produktů? Chcete být součástí jedinečných a kreativních projektů? Jste zručný, pracovitý a pečlivý?
Přijmeme do pracovního poměru elektrikáře a montéra pro silnoproud a slaboproud se zaměřením na automatizaci.

Jaká bude náplň vaší práce
* realizace domovních a komerčních elektroinstalací
* realizace slaboproudých a datových instalací
* instalace elektrozařízení a koncových prvků
* nastavení chytré elektroinstalace a zařízení Loxone

Co pro vás bude výhodou
* orientace ve výkresové dokumentaci
* zkušenost s instalací Loxone případně podobnou elektroinstalací
* znalosti fotovoltaické problematiky a praxe
* zkušenosti s výrobou a instalací rozvaděčů
* praxe s vedením elektromontáží

Chcete se stát součástí nadšeného týmu? Zašlete nám Váš životopis. Těšíme se na setkání s Vámi!

Jaké požadavky na vás budeme mít
* SŠ/SOU/VŠ elektrotechnická nebo podobného zaměření
* znalost práce na PC
* řidičské oprávnění sk. B
* spolehlivost, pracovitost, pečlivost
* vyhláška č. 50
* vysoké nasazení, samostatnost, odpovědnost, ochota se rozvíjet

Co vám za odvedenou práci nabízíme
* práce v mladém a přátelském kolektivu
* nové moderní zázemí a sídlo stále se rozvíjející společnosti
* 5 týdnů dovolené + 4 sick days
* příspěvek na pojištění
* vzdělávací kurzy a školení
* příspěvek na stravování a dobré espresso na pracovišti
* vybavení pracovního místa
* platové ohodnocení dle získané praxe a dovedností až 50.000 Kč, 13. plat, příspěvek na rekreaci
* nástup dle dohody
* možnost práce na HPP nebo OSVČ

Mzda:30 000 - 50 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Zlín