Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Zlín >>

Technický šéf, technický pracovník, rozvozce

Máš technické znalosti, umíš organizovat, plánovat a dodržovat termíny? Rád poznáváš krásy České republiky a zvládneš u toho efektivně rozvést kreativní produkty našim obchodním partnerům? Máš rád pořádek, systém a dokončuješ věci? Zvládneš rozvoz a kancelář na 4 kolech, vyhovuje ti flexibilní pracovní doba?

Hledáme zkušeného aktivního člověka s technickým zaměřením a praxí s řízením dodávky, který svým příjemným vystupováním, logickým uvažováním a technickou zdatností zorganizuje distribuci a efektivně rozveze produkty. Vytvoří a zanechá u obchodního partnera výborný dojem na sebe i na firmu.

Náplň práce:
- organizace efektivní distribuce
- plánování a kontrola termínů
- technické zajištění distribuce produktů
- zabezpečení technických dokončovacích prací
- doručování produktů zákazníkovi po celé ČR
- technické, údržbové práce na firmě
- komunikace s dodavateli, se zákazníky
- bezpečné využívání manipulační techniky
- údržba vozového parku
- práce s CRM

Hledáme takového člověka, který nám pomůže firmu po technické stránce posunout dál a tak připravit funkčnost pozic pro své podřízené.

- komplexní myšlení
- přizpůsobivost, flexibilita
- řidičský průkaz sk. B, větší zkušenosti s řízením dodávky
- logické myšlení
- technická a manuální zručnost
- fyzická zdatnost
- příjemný vzhled a vystupování
- komunikativnost

- stabilní zaměstnání v progresivní společnosti
- kariérní růst
- žádaný a kvalitní produkt
- přátelský a dynamický kolektiv
- teambuildingy
- podporu kolegů i vedení a zájem o tvé nápady a názory
- plnohodnotné pracovní nástroje
- finanční příspěvky na rozšíření vědomostí v profesní oblasti
- možnost ovlivnit svůj vlastní příjem na základě vlastního výkonu
- flexibilní pracovní dobu
- cestování po celé ČR

Nástup:01.01.2020 -
Mzda:20 000 - 30 000 Kč/Úkol
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Zlín