pomocník v obchodě se zaměřením na prodej

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Náplň práce: obsluha zákazníků v prodejně (jak konečných spotřebitelů, tak i obchodníků), označování zboží cenovkami, přejímka zboží, ukládání zboží do regálů, balení zboží pro další prodej, udržování pořádku ve skladové prodejně.
Požadavky: pracovitost, bezúhonnost, fyzická zdatnost, příjemné vystupování.
V případě zájmu je možno se dohodnout i uzavření pracovního poměru na dobu určitou.
Pokud by došlo k ukončení pracovního poměru některého ze stálých pracovníků, je možné se dohodnout na stálém pracovním poměru.
Výhody: volné víkendy (sobotní prodej - cca 2x za měsíc (jen dopolední), volné svátky, možnost slev z prodávaného zboží

pracoviště:Zlín Zlín Kvítková 552, Zlín
Nástup:22.11.2019 -
Mzda:100 - 110 Kč/hod.
Počet míst:1
vzdělání:Základní

Firma:Martin Klinkovský
Lokalita:Zlín
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3517575