tiskaři na archových strojích

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Společnost Graspo CZ, a.s., specialista na výrobu plněbarevných knih pro celou Evropu, hledá zaměstnance na pozici 2. tiskař archových strojů.
Náplň práce: příprava, seřizování a obsluha tiskového stroje, kontrola tiskových forem, materiálu, barvy, kontrola kvality tisku během tiskového procesu, čištění, údržba technického vybavení, realizace výrobních zakázek
Očekáváme: schopnost pracovat v nepřetržitém provozu, manuální zručnost a pečlivost při plnění pracovních úkolů, výhodou - vyučení nebo zkušenosti v polygrafickém/strojírenském oboru
Výhody: příspěvek na podnikové stravování, práce na dobu neurčitou, nárůst mzdy po zapracování, odměny za životní a pracovní výročí, firemní akce

pracoviště:Zlín Louky Pod Šternbe..., Zlín
Nástup:02.01.2020 -
Mzda:18000 - 21000 Kč/měs.
Počet míst:3
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Firma:GRASPO CZ, a.s.
Lokalita:Zlín
ID inzerátu: 3511455