Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Zlín >>

Hotelová recepční

Do týmu recepce hotelu Baltaci Atrium ve Zlíně přijmeme komunikativní kolegyni/kolegu na pozici &quot;recepční&quot;.
Náplň práce: komunikace s hosty a ostatními středisky hotelu, e-mailová korespondence, vyřizování telefonátů, přijímání rezervací, řešení problémů, starost o chod wellness centra Jedná se o třísměnný provoz: 7:00 - 15:30 hod., 15:30 - 24:00 hod., víkendové směny 7:00 - 19:00 hod., 19:00 - 7:00 hod.

Příjemné vystupování, upravený vzhled, aktivní přístup k práci, znalost AJ na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou, očekáváme ochotu učit se novým věcem, dále se vzdělávat a pozitivní vztah k oboru hotelnictví, zkušenosti v oboru výhodou.

Práci v atraktivním moderním prostředí a mladém kolektivu. Pravidelné jazykové kurzy zdarma. Možnost osobního a profesního růstu, systém firemních benefitů.

Mzda:19 000 - 22 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Zlín