Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Zlín >>

SENIOR EXPORT MANAGER #RZf2s

Jste aktivní a dynamická osobnost s velmi dobrými vyjednávacími dovednostmi a schopností rozhodovat? Hledáte rozmanitou práci a rád/a cestujete? Umíte dobře anglicky?
V tom případě hledáme právě Vás.

Náplň práce:
- intenzivní komunikace s distributory, kteří distribuují naše zboží v jiných zemích (osobní, telefonická, mailová)
- rozpoznávání dobrých distributorů na jiných evropských trzích
- odpovědnost za obchodní aktivity na svěřených trzích
- rozvoj značky na nových trzích
- spoluúčast na vytváření a realizaci marketingových akcí

- stabilní, dynamickou a proaktivní osobnost
- velmi dobrou znalost AJ a výhodou je další jazyk (například ruština, maďarština)
- zkušenosti z obchodu, ideálně v komunikaci se zahraničím a exportu
- schopnost vést lidi
- vynikající komunikativní a vyjednávací dovednosti
- ŘP sk. B
- zájem o další vzdělávání
- minimálně úplné střední vzdělání s maturitou

- zajímavé finanční ohodnocení dle Vaší praxe a zkušeností
- dále prémie, bonusy a provize
- automobil i pro soukromé účely, telefon, notebook
- řadu zaměstnaneckých benefitů
- program MultiSport
- letní pobyty pro děti zaměstnanců
- firemní rekreační středisko
- stravenky
- slevy na firemní produkty
- výhodné tel. tarify pro rodinné příslušníky
- pojištění

Mzda:50 000 - 100 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Zlín