Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ústí nad Orlicí >>

Electronic Engineer

Rok 2020 je rokem změn, zkuste i Vy své štěstí a přidejte se do týmu Automotive společnosti s dlouhou tradicí.
Místo výkonu práce: Vysoké Mýto Náplň práce:
- definovat technická řešení/odpovědi na základní požadavky pro Chassis a elektronické pohonné systémy a funkce týkající se ADAS a autonomních vozidel
- definovat Chassis a Powertrain Electric/Electronic strukturu a funkce
- vytvářet technickou specifikaci a podílet se na zajišťování nových komponentů
- spravovat technický koncept systému/softwaru včetně výběru
- vyvíjet/rozvíjet elektronické funkce s dodavateli na základě projektových smluv
- definovat a následovat plán kvalifikace komponentů s dodavateli podle projektových smluv
- definovat plán validace a podílet se na validacích v oblasti elektro a uvolňovat komponenty, systémy a funkce
- vytvářet technickou dokumentaci pro hardware, software, datové soubory, diagnostiku

- VŠ vzdělání v oblasti elektro
- praxe a znalosti z oblasti konstrukce/výroby autobusů nebo jiných průmyslových výrobků
- znalost ADAS a problematiky autonomního řízení vozidel, zejména podélné a boční ovládání vozidla (elektronické brždění, pohonné a řídicí systémy)
- znalost elektriky, elektroniky, automatizace, multiplex systémů (s CAN sítěmi) a průmyslového IT
- zkušenost z oblasti konstrukčních procesů
- znalost metodologie analýzy bezpečnosti (funkční analýza,FMEA, analýza bezpečnosti) a metodiky elektronického vývoje v souladu s normou ISO 2626-2
- zájem o cyberbezpečnost (na úrovni architektury a komponentů)
- znalost CANalyse, CANoe, eBON, ICP, Matlab/Simulink (výhodou)
- komunikativní znalost anglického jazyka

- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od Vašich zkušeností
- týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění
- pracovní dobu v délce 7,5 hodiny denně
- příplatky za práci v odpolední směně a za přesčas nad rámec zákonných limitů
- ozdravně-rekondiční program, sport a kultura zahrnující dvě šekové poukázky v hodnotách 2 500 Kč vyplacených dvakrát ročně ze Sociálního       fondu společnosti
- příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Vysoké Mýto