ZDARMA

Nabídka již není aktivní.

Klikni zde pro zobrazení VOLNÝCH nabídek

Nabídka již není aktivní
Profil firmy    Další pozice

FINANČNÍ ÚČETNÍ+FAKTURANTKA, 22000-31000 Kč/měsíc dle zkušeností, VYŠKOV

Do výrobní společnosti ve Vyškově hledáme novou posilu do účtárny na pozice: finanční účetní a fakturantka Tato pracovní nabídka je vhodná i pro absolventy.

Pracovní doba:

PO-PÁ

Náplň práce:

  • účtování došlých faktur, interních dokladů, zápočtů
  • příprava podkladů pro vykazování daní, závěrkové práce
  • kontroly, párování účetních dokladů, rozbory, podklady pro audit
  • související administrativní činnosti
  • podílení se na rozvoji informačního systému
  • komunikace s partnery při odsouhlasování sald
  • postupně účtování v dalších oblastech

  • VŠ / SŠ ekonomického zaměření nebo absolvování odborných kurzů
  • znalost českých účetních předpisů a základní znalost daňové problematiky
  • praxe v oboru účetnictví
  • základní znalost AJ
  • komunikativnost, analytické a logické myšlení, pečlivost
  • výhodou znalost ERP Baan /Infor LN
  • znalost práce s PC, MS Office, Excel
  • zájem o odborný růst

  • 23 dní dovolené
  • příspěvek na penzijko
  • jazykové kurzy (AJ, NJ, FJ, ŠJ)
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • home office
  • stravenky

Nástup:Ihned
Mzda:22000 - 31000 Kč/měs.
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Firma:Randstad s.r.o.
Lokalita:Vyškov
ID inzerátu: 3180437

Ukázat na mapě