Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Vsetín >>

Vedoucí NZDM RUBIKON

více o nabídce >>

VEDOUCÍ NZDM RUBIKON
dlouhodobý zástup
Hledáte práci, která je každý den jiná? Práci plnou výzev s možností pozitivně měnit životy dětí a mladých lidí? Láká vás realizace nových nápadů a projektů? SPLŇUJETE KVALIFIKACI &quot;SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK&quot; dle zákona 108/2006 Sb. (VOŠ, VŠ sociálního zaměření)? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. Nad to správný vedoucí NZDM potřebuje být flexibilní a kreativní týmový hráč, umět zvládat stresové situace a řešit problémy a konflikty.
POŽADUJEME: Požadujeme čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz výhodou, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
NÁPLŇ PRÁCE: : sociální práce s dětmi a mládeží, poradenství, volnočasové aktivity s klienty zařízení, vedení malého týmu, metodické vedení sociální práce v zařízení, vedení dokumentace sociální práce a služby, spolupráce na zpracování projektových žádostí pro NZDM. Jde o práci velmi pestrou, nestereotypní, s velkým prostorem pro kreativitu a rozvoj.
NABÍZÍME: Možnost seberealizace, osobnostního a profesního růstu, smysluplná a užitečná práce, 5 týdnů dovolené, přátelská atmosféra a tým zkušených pracovníků, možnost zahraničních stáží, příspěvek na masáže a obědy, zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS zašlete na email dotazy telefonicky na čísle:

Nástup:01.06.2023 -
Mzda:33 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Vsetín