Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Trutnov >>

Manažer - manažerka Fondu cestovního ruchu

více o nabídce >>

Manažer Fondu cestovního ruchu
Láká vás cestovní ruch v Krkonoších? Jste komunikativní a preferujete pestrou práci? Máte
možnost společně s námi budovat značku turistické oblasti Krkonoše!
Vaší hlavní činností bude navazování nových partnerských vztahů s podnikateli v území a
klientská péče o ty stávající. Společně pak budeme realizovat aktivity destinačního managementu a marketingu.
Náplň práce:
- klientská péče o členy Fondu cestovního ruchu z řad podnikatelů,
- akvizice nových členů Fondu cestovního ruchu,
- zajištění prezentačních akcí,
- realizace marketingových aktivit (organizace press tripů, sociální sítě, web,…).
Požadujeme:
- komunikační schopnosti, příjemné vystupování,
- prezentační schopnosti,
- minimálně středoškolské vzdělání,
- znalost německého nebo anglického jazyka na běžné komunikační úrovni,
- bezúhonnost, spolehlivost,
- řidičské oprávnění sk. B.
Vítáme:
- znalost Krkonoš,
- zkušenosti z oblasti cestovního ruchu.
Nabízíme:
- nástupní finanční ohodnocení 34.000 Kč,
- 5 týdnů dovolené,
- flexibilní pracovní dobu,
- možnost dalšího vzdělávání,
- zajímavou a pestrou práci v týmu, příjemné pracovní prostředí.
Přihlášky včetně strukturovaného životopisu a motivačního dopisu, proč se o práci ucházíte,
zasílejte co nejdříve, nejpozději však do 18. 6. na email
Vybraní uchazeči budou pozváni po předchozí dohodě k osobnímu pohovoru. Nástup je možný
ihned, nejpozději 1. 9. 2023.
Pro více informací lze kontaktovat ředitelku destinační společnosti Krkonoše – svazek měst a obcí Evu Šulcovou, tel.,

Nástup:01.09.2023 -
Mzda:34 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Vrchlabí