Operátoři obráběcích CNC fréz

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Kvalitní výrobek je naší prioritou
Pojďte pracovat do přátelského týmu zkušených strojařů, kteří vytváří high-tech balicí stroje pro zákazníky na celém světě.
CO BUDETE DĚLAT:
obrábět železo, hliník a jiné materiály na obráběcích tříosých CNC frézách Hurco; vytvářet programy pro obrábění; dvou strojovou obsluhu v případě vícekusové výroby
CO SPLŇUJE IDEÁLNÍ UCHAZEČ:
vyučen nebo SŠ vzdělání v oboru obráběč kovů; má zkušenost s CNC obráběním; umí používat PC; je trpělivý, precisní; je zodpovědný, samostatný a schopný týmové práce
ČÍM VÁS ODMĚNÍME:
- 5 týdnů placeného volna
7,5h pracovní dobou; dlouhodobou spoluprací; motivačním mzdovým systémem; řadou zaměstnaneckých benefitů (pracovní oděv, penzijní připojištění...); kávou zdarma nebo dotovaným závodním stravováním - to je u nás samozřejmostí pro všechny
Zaškolení samozřejmostí.
Svůj životopis zasílejte na nebo zavolejte na a dohodněte si termín osobního pohovoru.

pracoviště:Vlašim, Vlašim
Nástup:01.05.2024 -
Mzda:38 000 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Firma:Velteko s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Vlašim