Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Rychnov nad Kněžnou >>

Manipulant - Vamberk, mzda 175Kč/hod a příplatky! IHNED

Jsi spolehlivý a samostatný pracant? Si fyzicky zdatný a nebojíš se práce?
Pak hledáme právě Tebe! – Potřebujeme někoho s nástupem co nejdříve!
Sháníme kolegu na pozici manipulant pro mezinárodní firmu zaměřenou na kovovýrobu.

Co Vás čeká?
Navážení materiálu ze skladu na montážní linky
Kontrola materiálu pro správné rozjetí výroby
Komunikace s mistrem skladu a mistrem výroby
1 směnný provoz, v budoucnu 2 nebo 3 směny

Zodpovědný přístup k práci
SŠ vyučen, oprávnění VZV a zkušenosti s prací ve skladu výhodou
Znalost práce s PC
Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost
Odolnost vůči stresu
Fyzická zdatnost – fyzicky náročná práce

Pomoc při nástupu s veškerou administrativou
Stabilní práci a odpovídající ohodnocení
Přátelský pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
Mzdu 125 – 175 Kč/hod
Bonus 2500 Kč za 100% přítomnost na pracovišti po dobu 3 po sobě jdoucích měsíců
Nástup ihned
Místo výkonu práce – Vamberk.

V případě zájmu se na nás obraťte a rádi s Vámi probereme bližší informace k dané pracovní pozici.

Mzda:175 - 185 Kč/hod.
Počet míst:4
Úvazek:Plný, Zkrácený
vzdělání:Základní

Lokalita:Vamberk