Profil firmy    Další pozice

Samostatný pracovník laboratoře

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Pro našeho váženého zákazníka hledáme vhodného kandidáta na pozici samostatného laboranta. Společnost má závod v jižní části Královehradeckého kraje. Je spjata s automobilovým průmyslem, ale zároveň je dodavatelem i pro další průmyslová odvětví např. stavebnictví, energetika, zpracovatelský průmysl a další. Společnost má delší než 100 historii a pevné místo na trhu.
Máte chemické vzdělání a domluvíte se anglicky? Dejte nám o sobě vědět.
Vhodné i pro absolventy.

Co bude Vaším úkolem:
• analýza vzorků a chemické rozbory
• vyhodnocování a prezentace výsledků (ppt)
• práce s laboratorními metodami XRF, OES, LECO (zkušenost výhodou)
• kalibrace a validace

• nástup ihned nebo dohodou
• pracovní dobu od pondělí do pátku 7,5 hod úvazek
• možný profesní růst v rámci mezinárodních aktivit
• firemní benefity, kterými jsou např. výuka angličtiny v pracovní době, jubilea
dle kolektivní smlouvy a další (5 týdnů dovolené, stravenky)

• chemické vysokoškolské vzdělání (absolvent VŠ) nebo zkušenost práce v
laboratoři min. 2 roky (SŠ vzdělání)
• znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• pečlivost, komunikativnost a smysl pro odpovědnost
• chuť dále růst v oboru

pracoviště:Havlíčkova, Vamberk
Nástup:Dle domluvy
Mzda:Dle domluvy
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Firma:Randstad s.r.o.
Zadavatel:Martina Tučková
Lokalita:Vamberk
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3554128

Ukázat na mapě