Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Rychnov nad Kněžnou >>

Pro našeho váženého zákazníka hledáme vhodného kandidáta na pozici mistra výroby. Společnost má závod v jižní části Královehradeckého kraje. Je spjata s automobilovým průmyslem, ale zároveň je dodavatelem i pro další průmyslová odvětví např. stavebnictví, energetika, zpracovatelský průmysl a další. Společnost má delší než 100 historii a pevné místo na trhu v oboru strojírenství. Nyní nabízí místo v týmu technicky a koordinačně zdatnému pracovníkovi, který má zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti. Je to práce pro Vás? Dejte nám o sobě vědět.

Co Vás čeká:
- zodpovědnost za svěřený výrobní úsek
-denní komunikace s podřízenými pracovníky (cca 30 operátorů na směně),
vedoucím výroby, oddělením technologie a údržby
- dohled nad pracovní a technologickou kázní
- plnění úkolů tak, jak se očekává tzn. ve správném množství, požadované kvalitě
a čase
- odměňování, dohled a organizace práce ve svěřeném úseku
zajišťování bezpečnosti práce

- zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- minimálně střední odborné vzdělání, maturita výhodou
- znalost angličtiny výhodou
- dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- proaktivní přístup řešení problémů a týmového ducha
- snahu na sobě pracovat a zlepšovat se
- ŘP skupiny B, znalost práce na PC
- MS Office (základní, uživatelská znalost)

- nástup ihned nebo dohodou
- práci ve směnném provozu
- možný profesní růst v rámci mezinárodních aktivit
- firemní benefity, kterými jsou např. výuka angličtiny v pracovní době, jubilea dle
kolektivní smlouvy a další (5 týdnů dovolené, stravenky)

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Vamberk