Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Vsetín >>

Operátoři výroby - drtiči

více o nabídce >>

OPERÁTOŘI VÝROBY - DRTIČI

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: praxe ve výrobním závodě automotive výhodou, důslednost, pečlivost, spolehlivost, přesnost a pozornost při práci, jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace,
orientace na výsledek, ochota pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha drtičky, drcení plastových dílů dle požadavků výroby, výměna nožů a dalších komponentů stroje, zajištění pořádku v prostoru pracoviště drtičky, zodpovědnost za správné uskladnění materiálů po drcení dle jednotlivých variant
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu, cafeterie, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem 165 Kč/směna, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na
ov.7.9.

Nástup:02.10.2023 -
Mzda:23 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Lokalita:Valašské Meziříčí