Strojníci *

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

STROJNÍCI *
Požadujeme: Praxe v obsluze CNC strojů - velkou výhodou, znalost práce na PC, zejména se software MS Office, znalost systému SAP - výhodou.
Náplň práce: nastavení a obsluha strojů na potisk skel - sítotisk, uvolňování kusů do výroby, zadávání dat do PC, kontrola kvality
Nabízíme: příspěvek na ubytování, k měsíční mzdě navíc měsíční prémie a roční bonus, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, další zaměstnanecké benefity (benefitový systém Cafeterie, poukázky Flexi Pass, firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvky na dětské tábory, firemní akce, zvýhodněné mobilní tarify, slevy na elektro…), příplatky nad rámec Zákoníku práce
První kontakt: telefonicky na čísle v době od 7:00-15:00 hodin (Po-Pá) nebo e-mailem na

pracoviště:Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí
Nástup:01.10.2020 -
Mzda:21 600 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Firma:SCHOTT Flat Glass CR, s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Valašské Meziříčí