Autolakýrníci, autolakýrníci - přípraváři

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

AUTOLAKÝRNÍCI, AUTOLAKÝRNÍCI - PŘÍPRAVÁŘI
Hledáme autolakýrníka, aut. přípraváře pro značkový servis Škoda, VW, Citroën, KIA (lakování
všech značek), vyučení v oboru výhodou.
Požadujeme: praxi v oboru, samostatnost, pečlivost, preciznost, ŘP sk. B.
Náplň práce: provádění kompletního procesu lakování vozidel a zajišťování přípravných prací,
příprava vozů před lakováním, lakování vozů a dílů.
Nabízíme: proškolení v oboru, příspěvek na stravování, možnost nadstandardního výdělku,
výhodný nákup produktů značek zaměstnavatele.
První kontakt: telefonicky na čísle v po-pá v době od 8:00-15:30 hodin nebo
e-mailem na
ov. 11.3.

pracoviště:Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí
Nástup:15.03.2024 -
Mzda:35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Firma:Autocentrum Lukáš s.r.o. (Úřad práce)
Lokalita:Valašské Meziříčí