Profil firmy    Další pozice

Seřizovač vstřikolisů Valašské Meziříčí, až 32000 Kč

Pro rozvíjející se mezinárodní společnost specializující se na výrobu plastových komponentů hledáme nového kolegu na pozici Seřizovač.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.

NABÍZÍME:
• práci ve stabilní mezinárodní společnosti,
• zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností,
• zaměstnání v kmenovém stavu,
• 25 dní dovolené,
• stravenky v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem,
• příspěvek na veřejnou dopravu,
• roční bonusy/prémie.

NÁPLŇ PRÁCE:
• výměna forem, seřizování a nastavování parametrů stroje,
• zajistit stabilní rozjezd výroby na daném lise, řešit případné závady,
• úzká spolupráce s technickým oddělením a oddělením údržby.

POŽADUJEME:
• min. SOU/SŠ v technickém oboru,
• praxe na obdobné pozici – zkušenost se vstřikováním plastů,
• ochota pracovat v nepřetržitém provozu,
• samostatnost, pečlivost, flexibilita, technické myšlení, proaktivní přístup.

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu poslat email >>, tel.: kontaktovat telefonicky >> .

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Nástup:Dle domluvy
Mzda:24000 - 32000 Kč/měs.
Počet míst:1
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Vyučen

Firma:ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel:Lucia Pakancová
Lokalita:Valašské Meziříčí
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3223196

Ukázat na mapě