Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Vsetín >>

Super práce ve výrobě – Vsetínsko - 20 000 Kč – 800 100 110

Pro našeho významného klienta působícího v automobilovém průmyslu hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné kandidáty na pozici Operátor výroby.

VOLNÉ VÍKENDY!

SVOZOVÉ AUTOBUSY ZDARMA – Vsetín – Jablůnka – Bystřička!

PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU!

NÁSTUP IHNED!

Náplň práce:
- Obsluha vypěňovacích linek
- Výroba dílů dle postupů a pokynů
- Kontrola výrobků
- Čištění forem

- Fyzická zdatnost
- Chuť do práce
- Spolehlivost
- Zkušenost s výrobou výhodou

- Nástupní mzda: základ 97 Kč/hod., od 4. měsíce 107 Kč/hod. + příplatky + prémie
- Zázemí prosperující společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení – nadstandardní příplatky a bonusy (příplatek za neděli 75%)
- Zaškolení
- Příspěvek na dopravu nad 20 km dojezdu (až 1 600 Kč/měsíc)
- Svozové autobusy (Vsetín – Jablůnka – Bystřička - Valašské Meziříčí) - ZDARMA
- Dotované stavování
- Volné víkendy
- 3směnný provoz (směny začínají vždy o půl – 5:30, 13:30, 21:30)

Místo pracoviště: Valašské Meziříčí

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu VOLEJ bezplatnou linku!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Mzda:Dle domluvy
Počet míst:10 - 15
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Základní

Lokalita:Valašské Meziříčí