Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ústí nad Orlicí >>

Kontrolor kvality obrábění – Ústí nad Orlicí

Máš zkušenosti s kontrolou kvality? Máš rád práci, u které využiješ svou preciznost a chuť pracovat v mezinárodní společnosti?
Pak hledáme právě Tebe! Práce vhodná pro muže i ženy.
Sháníme totiž vhodné pracovníky na pozici kontrolor kvality obrábění.

Náplň práce:

schvalování prvních kusů při rozjezdu výrobní dávky, vzorkování,
mezioperační kontrola před/po kooperacích, výstupní kontrola,
spolupráce při optimalizaci výrobních technologií, namátkový audit výrobku,
spolupráce při analýze příčin,
reporting vedoucímu oddělení kvality,
zavádění nástrojů kvality do interních procesů ve výrobě,
součástí pozice je úzká spolupráce v rámci týmů výroby, technologie a plánování kvality.

SOU/SŠ vzdělání technického zaměření,
zkušenost se strojním obráběním,
znalost technologií obrábění kovových materiálů,
praxe v oblasti kontroly kvality ve výrobní společnosti,
znalost metodiky měření přesné výroby (CMM Zeiss výhodou),
orientace ve výkresové dokumentaci obráběných dílců,
zkušenosti s běžnými měřícími pomůckami (mikrometr, výškoměr, posuvky),
pečlivost, spolehlivost, samostatnost a psychická odolnost.

zajímavou práci v oblasti kvality,
práci v mezinárodní společnosti, která je lídrem ve svém oboru,
možnost uplatnění a rozvoj znalostí v oblasti kvality a řízení lidí,
čisté pracovní prostředí,
práci od pondělí do pátku,
mzdové ohodnocení 195,-Kč/hod, možnost záloh.
Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí.

Mzda:195 - 210 Kč/hod.
Počet míst:3
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Ústí nad Orlicí