Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ústí nad Labem >>

Administrativní referent - oddělení NÁKUPU

Jste zaměřen/a na detail a práce s počítačem je pro Vás brnkačka? Máte analytické myšlení a při každé nové informaci hned přemýšlíte nad souvislostmi?
A k tomu všemu Vám nevadí pracovat pod tlakem?
Tak právě pro Vás máme ZAJÍMAVOU NABÍDKU....
Hledáme kandidáta/ku do našeho čtyřčlenného týmu, kde je pohodová atmosféra.
Do našeho týmu přivítáme člověka, který ví, co znamená zodpovědnost a preciznost, ale zároveň NENÍ ŽÁDNÝ SUCHAR a práci nebere za trest.
Jestli Vás nabídka zaujala, tak nám zašlete Váš životopis... rádi se na něj koukneme :)

Náplň práce:
* výběr dodavatelů dle zadaných hledisek
* nákup vymezeného sortimentu materiálu
* kontrola dodržování smluvních podmínek při dodávkách
* vedení dokumentace, hospodaření a optimalizace skladových zásob

* středoškolské vzdělání
* psaná angličtina/němčina (emailová komunikace - A2/B1)
* znalost práce na PC (zejména znalost programu Excel, Outlook)
* pečlivost, zaměřenost na detail, samostatnost
* odolnost proti stresu (vypjaté situace jsou denním chlebem)
* logické uvažování, analytické myšlení

* nástup DLE DOMLUVY (na vhodného kandidáta dokážeme počkat)
* zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností)
* práce na HPP (37,5hodin/týden)
* smlouva na dobu určitou (nejdříve na rok, a poté možné prodloužení)
* stravenky
* zázemí stabilní společnosti
* 2 dny dovolené pro Váš odpočinek navíc
* příspěvek na volný čas 2.000 Kč ročně
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* vánoční bonus
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Ústí nad Labem