Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Ústí nad Labem >>

Mistr (NEPŘETRŽITÝ PROVOZ)

Máte zkušenosti na pozici tiskaře či mistra ve společnosti s polygrafickým zaměřením? Baví Vám práce s lidmi a jste organizační typ?
A k tomu všemu Vám nevadí práce v nepřetržitém provozu? Pak čtěte dále...

Hledáme kandidáta na pozici mistra, který si získá přirozený respekt, bude naslouchat svému týmu a jen tak ho nic nerozhodí!

Náplň práce:
* organizace práce ve svěřeném úseku
* řízení výrobního plánu a jednotlivých zakázek podle údajů ve výrobním příkaze
* zodpovědnost za plnění cílů
* kontrola a zodpovědnost za kvalitu produkce podle zkušeností a příslušných směrnic
* vedení podřízených – rozdělení a kontrola práce, evidence docházky, zaškolení nováčků atd.

* polygrafické vzdělání podmínkou
* ochotu pracovat ve směnném provozu
* pracovitost, svědomitost, spolehlivost

* nástup DLE DOMLUVY
* zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností)
* práce na HPP
* stravenky v hodnotě 2x 70Kč/směna
* nepřetržitý provoz (12-hodin. směny)
* zázemí stabilní společnosti
* v průměru o 1,5 dovolené navíc na Váš odpočinek
* příspěvek na volný čas 2.000 Kč ročně
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* vánoční odměna v závislosti na plnění plánu společnosti
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání

Mzda:21 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Ústí nad Labem