asistent pro poskytování služeb osobního charakteru

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Místo výkonu práce: Špitálské náměstí č.p. 1050/3
Ústí nad Labem.
Náplň práce: práce s dětmi v dětských skupinách nebo služby osobního charakteru a osobní hygieny, úklidové práce.
Požadujeme: základní vzdělání, vzhledem k složení členů sdružení je vyžadována znalost některého z hlavních jazyků filipínštiny.
Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.

pracoviště:Ústí nad Labem Ústí na..., Ústí nad Labem
Nástup:01.11.2019 -
Mzda:13350 Kč/měs.
Počet míst:2
Úvazek:Plný
vzdělání:Základní

Firma:"OREL" Česko - Filipínská obchodní, sportovní a kulturní komora o. s.
Lokalita:Ústí nad Labem
Telefon:zobrazit telefon
ID inzerátu: 3421160