Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Olomouc >>

Projektant se specializací hydraulika

více o nabídce >>

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
- konstrukční řešení strojů a zařízení
- projektování hydraulických systémů, tvorba technické dokumentace, výkresů a schémat hydraulických okruhů, včetně potřebných výpočtů
- spolupráce na vývoji nových produktů
- zpracování technických a cenových podkladů pro tvorbu nabídky
- technická podpora pracovníkům servisu a obchodu
- upřesňování technických požadavků zákazníka
- komunikace se zákazníkem
- účast při testování a uvádění zařízení do provozu u zákazníka
- práce v mezinárodních týmech na zajímavých projektech

Požadujeme:
- VŠ / SŠ vzdělání strojírenské
- znalost a zkušenosti v programech Inventor, AutoCAD, popř. IS K2
- komunikativní znalost anglického jazyka
- praxe v konstrukci
- technické myšlení a proaktivní činnost
- orientace ve výkresové dokumentaci
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- práci v prosperující firmě viz www.davon.cz
- Mzda od 40 000 Kč /měs. (dle kvalifikace)
- Příspěvek na stravování 180,- Kč za každou odpracovanou směnu (plně hrazený zaměstnavatelem)
- moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- možnost pracovních cest do zahraničí
- kariérní růst

Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobilní telefon).

Nástup:01.08.2023 -
Mzda:40 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Uničov