Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Olomouc >>

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

více o nabídce >>

Nástup možný ihned.

Požadujeme: středoškolské vzdělání technického směru s maturitou, řidičský průkaz skupiny B - flexibilitu, operativnost, schopnost řídit lidi a samostatnost - vysoké pracovní nasazení - komunikativnost a zodpovědnost - práci na PC - MS office - chuť se vzdělávat, učit se nové věci.
Nabízíme: práci v perspektivní společnosti - motivační odměňovací systém - možnost profesionálního a osobního růstu - firemní benefity.
Náplň práce: Řízení výrobních pracovníků, kontrola plnění výrobních operací, rozdělování práce. Požadujeme schopnost práce na PC. Interní systém je IS HELIOS znalost výhodou. Znalost strojírenské dokumentace výhodou.
Praxe ve strojírenství výhodou.
Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, dotované stravování.

Vaše strukturované životopisy prosím zasílejte POUZE na e-mail:
První kontakt POUZE telefonicky a mailem.

Nástup:01.08.2023 -
Mzda:35 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Uničov