Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Olomouc >>

KONSTRUKTÉR/VÝVOJÁŘ

více o nabídce >>

POPIS POZICE
Hledáš novou výzvu nebo chceš být součástí velkého projektu? Jsi konstruktér a zvládáš alespoň základní komunikaci v německém jazyce nebo v anglickém jazyce? Špička v oboru hledá konstruktéry pro práci v menších týmech.

Náplní Vaší práce bude:
- práce s 3D modely a výkresovou dokumentací
- stanovování požadavků na produktové díly formou dokumentace, konstruování mechanické díly a skupiny dílů z plastů nebo kovů
- zhotovování vzorků a koordinované jejich zkoušek
- testování, plánování sériového náběhu
- sledování vývoje a reporting
- návrhy konstrukčních změn a optimalizací
- spolupráce s konstrukčním týmem v zahraničí

POŽADAVKY
- praxe v oboru konstrukce vítána
- německý jazyk nebo anglický jazyka na komunikativní úrovni
- znalost technické dokumentace
- znalost 3D programů (Catia velkou výhodou)
- ŘP. sk. B, ochota cestovat v rámci služebních cest

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- flexibilní pracovní doba s 5 týdny dovolené (+ doba strávená jízdou na místo jednání se započítá do pracovní doby)
- vzdělávání
- firemní benefity (příspěvek na stravování, měsíční a půlroční odměny, čtvrtletní poukázky aj.)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&amp;utm_medium=jobposition

Referenční číslo: 12-30-303630/FB

Mzda:45 000 /měs.
Úvazek:Plný

Lokalita:Uničov