Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Uherské Hradiště >>

Kurýr/řidič pro ranní rozvoz novin - Bojkovice - pouze pro invalidní důchodce

Jsme Mediateam CZ, stabilní společnost, která dává šanci hendikepovaným. Úspěšně jsme přestáli koronavirovou krizi a stále se rozvíjíme a rosteme. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře a snažíme se pro ně najít takové uplatnění, které jim bude po všech stránkách vyhovovat. Nyní do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni z řad OZP na pozici kurýra pro rozvoz novin s vlastním autem z Bojkovic či okolí.

Hledáte práci, která Vám nezabere víc než 2-3 hodiny denně? Abyste měli čas na péči o sebe, blízké či jakékoliv vlastní aktivity? Potom hledáme právě Vás!

Co budete dělat?

- rozvážet noviny, časopisy a adresné zásilky do schránek předplatitelů
- rozvoz probíhá od pondělí do soboty v brzkých ranních hodinách
- dostanete přidělenou trasu Bojkovice, Pitín, Hostětín, Bzová, Bystřice pod Lopeníkem, Nezdenice (příp. Komňa, Žítková, Starý Hrozenkov, Výškovec, Vápenice)
- kolem 5.30 ráno si noviny vyzvednete na předávacím místě v Bojkovicích
- mezi 7.30-8.00 ráno máte splněno a zůstává vám celý den pro vaše aktivity
- vše potřebné vás naučíme a podrobně vysvětlíme

Hledáme vás, protože:

- máte řidičský průkaz skupiny “B”
- máte k dispozici vlastní automobil
- jste aktivní a zkušený řidič
- jste zodpovědný a spolehlivý
- najdeme u vás, slušné a příjemné vystupování
- máte dobrou orientaci v terénu
- zkušenosti s prací kurýra, řidiče či doručovatele výhodou

Co u nás najdete?

- stabilní práci na HPP s úvazkem 12 - 20 hodin týdně
- mzdu 5 300 - 8 700 Kč/měsíc (v závislosti na délce úvazku)
- navíc úhradu cestovních nákladů v zákonné výši (cca.(cca. 9-15 tis. Kč/měsíc)
- příplatky za distribuci adresných zásilek
- poukázky Flexi pass na volnočasové aktivity či do lékáren nebo na rehabilitace
- právní konzultace zdarma

V případě zájmu o tuto pozici nám pošlete svůj životopis, příp. základní informace o Vás (jméno, adresa bydliště, telefonní číslo, e-mail).

Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu

Mzda:5 300 - 8 700 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
Vhodné i pro:OZP
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Uherské Hradiště