Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Trutnov >>

Technik- technička přípravy a realizace staveb

více o nabídce >>

TECHNIK-TECHNIČKA PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB
Požadujeme:
- vzdělání SPŠ nebo VŠ stavební,
- vzdělání nebo praxe z dopravního stavitelství výhodou,
- orientace v předpisech (zákony, ČSN, TP…) pro silniční stavby vítána
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook)
- samostatnost, flexibilita, spolehlivost
Náplň práce:
Při přípravě staveb
Připravuje podklady pro investiční záměry. Zajišťuje přípravu staveb, zadání vypracování projektové dokumentace (průzkum, diagnostika a stavební dokumentace), její posouzení a schválení. Zajišťuje majetkovou přípravu staveb (příprava podkladů pro správní řízení, zjištění vlastníků nemovitostí a další podklady pro jednání o výkupech pozemků, příprava příslušných smluv. Zajištění povolení staveb dle stavebního a silničního zákona, projektových dokumentací, zpracování technických podkladů pro výběrová řízení objednatele. Podílí se na kontrole rozpočtů a projektů.

Při realizace staveb
Zajišťuje výkon technického dozoru staveb. Provádí kontrolu jakosti u zhotovitelů dle platných předpisů a odpovídá za převzetí prací a fakturaci stavby dle schválené PD. Zajišťuje užívání stavby dle stavebního zákona. Připravuje podklady pro zařazení stavby do majetku objednatele. Zajišťuje majetkové vypořádání dokončené stavby, kontroluje dodržování stavebního zákona a předpisů o dokumentaci staveb, účastní se posuzování, schvalování a uvádění do trvalého provozu staveb na spravované silniční síti. Zajišťuje potřebné podklady pro realizaci dotačních titulů. Sleduje stavbu v záruční době, v případě výskytu vad, zajišťuje jejich odstranění.

Nabízíme:
- dobré zázemí stabilní společnosti, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené
- průměrná roční hrubá mzda 490 000,- Kč včetně odměn, příplatky za autorizaci a koordinátora BOZP na staveništi

Termín nástupu: dohodou
Životopisy zasílejte na adresu:
Do předmětu uveďte &quot;technik PRS TU&quot;. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.

Nástup:01.08.2023 -
Mzda:31 500 - 39 500 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Trutnov