Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Trutnov >>

Zástupce šéfkuchaře – horský restaurant, Krkonoše

Do malebné restaurace nacházející se na úpatí Krkonoš hledáme schopného zástupce šéfkuchaře, který návštěvníkům zajistí ojedinělý zážitek v podobě spojení dobrého jídla a nádherného výhledu na krásnou Krkonošskou přírodu.
Pokud se nebojíte práce v horské oblasti, máte vztah k tradičním českým specialitám i mezinárodní kuchyni a chcete se stát nepostradatelným článkem týmu, nenechte si tuto nabídku ujít!

Náplň práce:
• plnohodnotné zastoupení šéfkuchaře v jeho nepřítomnosti,
• zodpovědnost za každodenní fungování kuchyně,
• vedení 6ti členného týmu kuchařů,
• péče o personál i hosty restaurace,
• podíl na vytváření receptů a menu,
• úzká spolupráce s šéfkuchařem při vyhotovení a sestavování nových pokrmů,
• aktivní inovace jídelních lístků,
• školení kuchyňských pracovníků a nováčků,
• jednání s dodavateli,
• vyřizování objednávek a sledování stavu zásob,
• zodpovědnost za čistotu kuchyně a dodržování hygienických předpisů.

• praxe min. 1 rok na pozici zástupce šéfkuchaře/vedoucího směny…,
• vyučení v oboru,
• zkušenost s vedením týmu pracovníků,
• odolnosti vůči stresu a schopnost rychle se rozhodovat,
• přirozený respekt a komunikační dovednosti,
• samostatnost, flexibilita, iniciativa a smysl pro detail.

Nabízíme:
• atraktivní plat + zajímavé bonusy a prémie,
• příjemné pracovní prostředí v horské oblasti,
• možnost ubytování v blízkosti restaurace zdarma.

Nástup: IHNED

Mzda:35 000 Kč/měs.
Úvazek:Plný
Vhodné i pro:Absolventi
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Trutnov