Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Frýdek-Místek >>

OBCHODNÍ MANAŽER - KLIMATIZACE A VZDUCHOTECHNIKA

více o nabídce >>

POPIS POZICE
Pro významnou společnost zabývající se oblastí TZB hledáme zkušeného &quot;OBCHODNÍHO MANAŽERA&quot; v oblasti klimatizací a vzduchotechniky!!! Rádi byste pracovali pro stabilní společnost, která ocení Vaše zkušenosti a dá Vám prostor pro vlastní seberealizaci? Odpovězte a dozvíte se více!!!!

Náplň práce:

- Vyhledávání nových klientů, rozvíjení spolupráce se stávajícími
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Spolupráce na technické přípravě zakázek
- Návrhy strategických kroků pobočky
- Zastřešování náboru nových zaměstnanců

POŽADAVKY
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavební, TZB nebo techniku prostředí výhodou)
- Prokazatelné zkušenosti z oblasti TZB - oblast klimatizace a vzduchotechnika - podmínkou
- Zkušenost v oblasti obchodu
- Znalost MS Office

Výhodou:
- AutoCAD (nebo jiný 3D program)
- Anglický jazyk

DALŠÍ INFORMACE
Benefity:
- 13. plat
- Auto i k soukromým účelům
- Mobil, notebook
- Stravenky
- firemní vzdělávání
- Flexibilní pracovní doba
- Občasný HO
- 5 týdnů dovolené (cca po 3 letech)

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&amp;utm_medium=jobposition

Referenční číslo: 4-13-309852/FB

Úvazek:Plný

Lokalita:Třinec