Fajn Brigády

„Od 1. brigády k práci snů"

HLEDÁM
BRIGÁDNÍKY
ZDARMA
 
Nabídka již není aktivní.

 

Další nabídky z okresu Jindřichův Hradec >>

 

 

Nabídka z portálu www.fajn-brigady.cz

<< Zpět

Sociální pracovník/ce v sociální službě Sociálně terapeutická dílna Motýl

více o nabídce >>

Sociální pracovník/ce v Sociálně terapeutické dílně Motýl - výkon práce v ambulantní sociální službě dle §67 Zákona o sociálních službách. Jednání se zájemci o službu, uzavírání smluv o poskytování služby, jednání s opatrovníky, poskytování sociálního poradenství. Přímá práce s lidmi s mentálním, tělesným a kombinovaným postižením, se zaměřením na jejich podporu v procesu začleňování se do běžného života, individuální plánování, odborné vedení týmu pracovníků; administrativní práce spojená s výkonem práce sociálního pracovníka.
Požadujeme VŠ nebo VOŠ v sociální oblasti (odborné vzdělání pro pozici sociální pracovník podle zák. 108/2006 Sb., § 110); orientaci v legislativě sociálních služeb a znalost standardů kvality; motivaci pro práci s cílovou skupinou služby; dobré komunikační a organizační dovednosti; zodpovědný a aktivní přístup k práci; ochotu učit se nové věci, pracovat kreativně; schopnost práce v týmu i samostatně; trestní bezúhonnost; řidičský průkaz sk. B výhodou; praxe v sociálních službách výhodou.
Nabízíme zajímavou a smysluplnou práci, možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, supervizní a metodickou podporu; pracovní poměr na 0,35 úvazku (14 hod/týden, rozvržení do jednotlivých dnů dle domluvy); odpovídající finanční ohodnocení; nástup od 1. 8. 2023
V přihlášce uveďte strukturovaný životopis a motivační dopis (zašlete na Bližší informace tel..
25 dnů dovolené


Nástup:01.08.2023 -
Mzda:12000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Zkrácený
vzdělání:Vysokoškolské

Lokalita:Třeboň
ID inzerátu: 4411486     Vloženo: 03.06.2023
a link
Provozovatel portálu
RYXOO UNIVERSAL s.r.o.
Janová 216
755 01
© Copyright 2023
Fajn-brigady.cz - denně aktuální
nabídka brigád z celé ČR i zahraničí