Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Třebíč >>

CO BUDETE DĚLAT?
Dohlížet nad dodržováním standardu kvality poskytovaných služeb
Starat se o plynulý chod směn jednotlivých provozů
Vybírat a vést přidělené zaměstnance, motivovat je k prozákaznickému přístupu
Navrhovat a nastavovat zlepšování služeb, optimalizaci nákladů
Spolupracovat s dodavateli, řešit objednávky
Zajišťovat občerstvení na různorodé akce

Máte zkušenosti z pohostinství a vidíte se v roli provozní/ho, který dokáže řídit větší tým lidí a zlepšovat služby ku spokojenosti zákazníků? Nabízíme různorodou práci, motivační plat dle zkušeností a neformální atmosféru na pracovišti.

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí menší zavedené společnosti
Neformální atmosféra
Zajímavá různorodá práce
Motivační plat dle zkušeností
Odměny z výkonu
Možnost realizace vlastních nápadů a zkušeností
Místo výkonu práce: region Třebíč

Mzda:Dle domluvy
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Lokalita:Třebíč