Nabídka již není aktivní.

Další nabídky z okresu Třebíč >>

Ostraha pro JE Dukovany - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 Kč

Chcete být v týmu lidí, kteří se podílejí na bezpečnosti jedné z nejvýznamnějších zakázek s náborovým příspěvkem 30 000 Kč? Pokud je Vaše odpověď ANO, přidejte se k nám a získejte stabilní práci, která Vás bude bavit a spoustu dalších zajímavých benefitů. Můžeme také nabídnout práci na zkrácený úvazek, díky které budete mít možnost se starat o svou ratolest nebo si jen užívat více volného času.

Náplň práce:
- Ochrana a ostraha majetku klienta
- Zásahová, pochůzková a kontrolní činnost
- Kontrola objektu, obsluha vrátnice – technické a signalizační zařízení
- Prověřování poplachů EPS, PZTS
- Řešení krizových a mimořádných situací
- Komunikace se zaměstnanci klienta
- Výkon služby i se služebním vozidlem
- Práce ve dvousměnném provozu (denní/noční)

Požadavky:
- Trestní bezúhonnost
- Min. vyučen
- ŘP sk. B
- Dobrá fyzická kondice
- Doklad o bezpečnostní způsobilosti dle zákona č. 412/2005 Sb. VÝHODOU
- Spolehlivost, pracovitost, chuť pracovat
- Zbrojní průkaz sk. „D“ VÝHODOU

Nabízíme:
- Nástup IHNED
- Nadstandardní finanční ohodnocení 139 Kč/h + příplatky
- Nástupní mzdu pro držitele platného zbrojního průkazu 165 Kč/h + příplatky
- Žádné přesčasové hodiny
- Práci na prestižní zakázce
- Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
- Kompletní uniformu
- Možnost profesního i platového růstu
- Zajištění potřebných přípravných kurzů pro profesní zkoušky
- Plně hradíme pořízení zbrojního průkazu sk. D

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Mzda:139 - 165 Kč/hod.
Počet míst:10
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Lokalita:Třebíč