Sanitář/ka

Máš šanci
Zatím několik zájemců

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky

Požadavky: sanitářský kurz, praxe v lůžkovém zařízení.
Náplň práce: provádění pomocných a obslužných činností při poskytování základní ošetřovatelské péče pacientům, zajišťování hygienické péče o pacienta, polohování pacientů a manipulace s nimi.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvky z FKSP

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce: Purkyňova 279, 66613 Tišnov

pracoviště:Tišnov, Tišnov
Nástup:07.03.2019 -
Mzda:19 500 Kč/měs.
Úvazek:Plný
vzdělání:Vyučen

Firma:Nemocnice Tišnov, příspěvková organizace (Úřad práce)
Lokalita:Tišnov
Máš šanci