sales manager junior

Máš velkou šanci
Odpověz mezi prvními

Způsob prvního kontaktu: emailem nebo telefonicky v době od 8:00 hod. do 15:00 hod.

Požadujeme
znalost AJ na komunikativní úrovni-slovem i písmem, dobrá znalost práce na PC (MS OFFICE + GOOGLE), technické myšlení, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup a chuť učit se novým věcem.

Náplň práce
Administrativní podpora Sales týmu
Komunikace se stávajícími i potencionálními klienty a organizace schůzek
Administrace poptávek, zpracovávání jednoduchých kalkulací
Příprava cenových nabídek a prezentací
Správa obchodní databáze, koordinace prodejních aktivit a jejich reporting

5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, možnost home-office, možnost dalšího vzdělávání, kafeterie na pracovišti, mimořádné odměny a další benefity.

pracoviště:Tišnov Tišnov Trnec 1734, Tišnov
Nástup:18.11.2019 -
Mzda:20000 Kč/měs.
Počet míst:1
Úvazek:Plný
vzdělání:Středoškolské

Firma:IN - EKO TEAM s.r.o.
Lokalita:Tišnov
ID inzerátu: 3500941